Tai savaitės (7 dienų) meniu sudarytas iš trijų pagrindinių valgymų ir užkandžių (pagal būtinybę) atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir būklę. Patiekalus galėsite pasirinkti iš pateiktų variantų.

Kaina: +40€ prie konsultacijos kainos

Konsultacijų nuotoliniu būdu taisyklės
Paslauga: konsultacija, mitybos koregavimo programos sudarymas

Pirmas žingsnis – parašykite, man el.laišką lina@valgymas.lt arba žinutę +37065070280 arba paskambinkite – suderinsime jums tinkamą laiką ir būdą pokalbiui.

GALIMI POKALBIO BŪDAI – labiausiai pageidautinas yra video pokalbis ypač pirmam kartui. Tam tinkamiausia būtų Skype programa, bet tiktų ir Viber, Whatsapp, Messenger ar kt., tačiau galimas ir telefono pokalbis arba elektroninis laiškas

MANO KONTAKTAI: Skype – valgymas.lt

Telefono nr. – +37065070280

Facebook messenger – Lina Barauskienė

Antras žingsnis – paprašysiu apmokėti už paslaugas iš anksto, sąskaitos numeris LT 337300010001964294 Swedbank. Pinigus turėčiau matyti sąskaitoje likus parai iki pokalbio

KONSULTACIJŲ KAINOS – Pirma konsultacija/pokalbis, trukmė iki 60min – 50 Eur

Mitybos koregavimo programos sudarymas – +40 Eur

Rekomendacijų sudarymas – +20 Eur

Antras ir tolimesni pokalbiai, trukmė iki 30min25 Eur

Trumpas klausimas raštu – 10 Eur

Trečias žingsnis – sutartu laiku prisijungiame/susikambiname ir kalbamės.

Ketvirtas žingsnis – visą sutartą informaciją ar medžiagą aš jums atsiųsiu jūsų nurodytu el.paštu. Jeigu nutarsime, kad reiklinga mitybos koregavimo programa – sudaryti ją man užtruks 5 darbo dienas

Paslauga: trumpas klausimas

Pirmas žingsnis – parašote man jums rūpimą klausimą el.paštu lina@valgymas.lt. Aš per 2 darbo dienas įvertinsiu ar šis klausimas atitinka trumpo klausimo kategoriją (jeigu reikės papildyti klausimą – parašysiu).

Antras žingsnis – jeigu klausimas tinkamas, paprašysiu jūsų sumokėti už paslaugą, sąskaitos nr. LT 337300010001964294 Swedbank ir kai matysiu pinigus sąskaitoje per 2 darbo dienas atsakysiu.

Jeigu iškilo koks nors klausimas, nesate dėl kažko tikri, nežinote ką pasirinkti – visada galite paskambinti, parašyti žinutę man telefonu +37065070280 arba el.paštu: lina@valgymas.lt

SVARBU:

1. Jūs patys turite būti suinteresuoti pateikti man, kuo tikslenius duomenis, nes nuo to priklauso konsultacijos prasmė ir efektyvumas, tik jums tinkamų metodikų, patarimų parinkimas. Jei duomenys bus netikslūs, o rezultatas jūsų netenkins, tuomet, tai jau bus jūsų atsakomybė.

2. Jeigu konsultacijos metu man kils įtarimas, kad Klientas yra apsvaigęs, sergantis psichikos liga, bendraus nemandagiai ar agresyviai, neadekvačiai vertins situaciją – negalėsiu suteikti jokių konsultacijų.

3. Aš, taip pat, atsisakysiu konsultuoti, jeigu manysiu, kad klausimai, būklės ar ligos nėra mano kompetencijos lauke. Svarbu žinoti, kad ligų nediagnozuoju ir medikamentinio gydymo neskiriu.

4. Konsultacijų laikas darbo dienomis nuo 11 iki 20val. Bendravimas raštu galimas bet kuriuo laiku.

5. Visi asmeninais duomenys, kuriuos pateiksite man, bus skirti tik man ir be jūsų raštiško sustikimo, nebus pateikti tretiems asmenims, išskyrus teisės aktų apibrėžtais atvejais.

Jeigu iškilo koks nors klausimas, nesate dėl kažko tikri, nežinote ką pasirinkti – visada galite paskambinti, parašyti žinutę man telefonu: +37065070280 arba el.paštu: lina@valgymas.lt

Arba parašykite čia:

Klientų atsiliepimai

 
Auginu 1.3 metų dvynukus. Su gydytoja jau beveik metus laiko konsultuojuosi vaikų primaitinimo ir maitinimo klausimais. Kaip jaunai mamai nuolatos kyla begalės klausimų. Džiaugiuosi pasirinkus šios gydytojos konsultacijas, kuri taip pat ir mažylio mama,tad savo turimas žinias galėjo pritaikyti ir praktiškai.
Dangira S.
Dangira S.
Šiltas ir jaukus bendravimas, labai paprastai ir suprantamai išaiškina dalykus apie maitinimą, kas svarbu mamoms užsisukusiom šeimyniniuose rūpesčiuose 🙂 niekad neatsisako patarti jei iškyla klausimu, net nuotoliniu būdu. Puiki tiek kaip dietologe tiek kaip žmogus.
Vitalija M.
Vitalija M.
Kreipėmės į gydytoją Liną, kai jau buvo išbandyta įvairios metodikos,perskaityti straipsniai, knygos, forumai, aplankyti keli gastroenterologai, šeimos gydytoja. Praktiškai nebežinojau ko imtis. Kamilė buvo jau virš metų, tačiau labai mažo svorio, kuris neaugo, kraujo tyrimai ribiniai, nevalgė kieto maisto ir mūsų visai šeimai pats valgymo procesas jau tapo dideliu stresu ir kančia.Visada apie tai galvojau. Manau, kad priežastis buvo psichologinis vaiko nusiteikimas, kurio taip lengvai nepakeisi. Lina labai jautriai išnagrinėjo esamą situaciją ir siūlė daugybę bandymo būdų, nuolat nuoširdžiai domėjosi ir tarsi laikė už rankos priimant sprendimus, sėkmėse ir nusivylimuose. Esu labai dėkinga už specialisto konsultavimą ir žmogišką palaikymą, priminimą kokie unikalūs yra mūsų vaikai:). Ačiū!
Kristina
Kristina
Atidaryti
1
Close chat
Sveiki! Dėkojame, kad apsilankėte pas mus. Prašome paspausti mygtuką "Pradėti", kad galėtumėte kalbėtis!

Pradėti